Kontakt oss

Ta kontakt på telefon for spørsmål og bestilling, eller bruk e-post adressa under.

Catering Partner AS

5582 Ølensvåg

Felles postmottak og bestilling:

post@cateringpartner.no  Tlf. 53 77 50 32


Daglig leder:                                       Egil Jørgensen
egil@cateringpartner.no Tlf. 90 92 61 71
   
Personal leder: Maryann Gangstø                       
maryann@cateringpartner.no   Tlf. 48 89 68 77  
   
Kjøkkensjef:  Kjartan Bokn 
kjartan.bokn@cateringpartner.no   Tlf. 47 48 47 10 
   
Prosjektansvarlig:  Lise Mari T. Langkås 
lise.mari@cateringpartner.no   Tlf. 90 76 82 80  
   
Resepsjonsleder:  Else Halleland 
else.halleland@cateringpartner.no   Tlf. 48 89 87 25  
   
Renholdsleder:  Ann Kristin Skålnes 
anki@cateringpartner.no Tlf. 48 89 31 91 
   
Kostkontroller/faktura:  Anne Iren Mosdal 
anne.iren.mosdal@cateringpartner.no   Tlf. 53 77 50 24 
   
Personalkoordinator: Malene Haraldsen 
malene.haraldsen@cateringpartner.no  Tlf. 99 12 97 71




Utviklet av NetPower
©2014 |  CATERING PARTNER AS  |  5582 Ølensvåg  |  TELEFON 53 77 50 32  |  POST@CATERINGPARTNER.NO